ideální okna
 

ideální okna

ideální okna

Široký výběr barev a dekorů

Nenechte se omezovat ve své fantazii. Plastová okna dnes můžete bez jakýchkoli kompromisů sladit s celkovým architektonickým řešením objektu. A to nejen po stránce tvarové, ale i volbou optimální barvy či dekoru. Na výběr jsou různé barevné odstíny plastových materiálů, fólie s dekorem dřeva nebo technologie opláštění hliníkem AluClip v libovolných barvách.

Unikátní profil 88+

Pokud rozhodujete o investici, kterou budete užívat po desetiletí, zajímejte se o to nejmodernější, co trh v současnosti nabízí. Plastový profil 88+ má prostup tepla Uf při plném vyztužení bezkonkurenčních 1,0 W/m2K. Tuto hodnotu lze snížit až na úroveň pro pasivní domy - Uf = 0,78 W/m2K. Rovněž izolace proti hluku činí při osazení standardním trojsklem vynikajících Rw=36 dB. Statické předpoklady dovolují projektovat okna a dveře až na výšku podlaží.

Nejvyšší izolační hodnoty

Kvalitní plastová okna vám mohou zásadním způsobem snížit budoucí energetické nároky vašeho objektu, a tím ušetřit mnoho peněz. Je třeba vyhodnotit tepelnou prostupnost celým oknem, prostup tepla jeho rámy nebo parametry distančního rámečku mezi skly. Aby se zabránilo orosení v zimních měsících, je nutné vyhodnotit také teploty na povrchu okna. Pro laika mohou být naměřené hodnoty těžko srozumitelné, ale oslovení výrobci v projektu idealniokna.cz vám vše ochotně vysvětlí.

Vzhledem ke znění platné ČSN 73 0540-2 doporučujeme pro obytnou výstavbu použití výhradně systémů se středovým těsněním.

Okna vhodná pro dotační program Zelená úsporám

Okna všech výrobců v projektu idealniokna.cz vyhovují podmínkám pro získání státního příspěvku v rámci dotačního programu Zelená úsporám. Rádi vám také poskytnou bližší informace a součinnost při vyřizování potřebných formalit. Bližší informace získáte na www.zelenausporam.cz.

Neomezená variabilita tvarů

Rozměr a tvar okna jsou základními parametry výběru. Kromě standardních pravoúhlých oken můžete volit i jakékoli jiné tvary - šikmé nebo obloukové. Záleží jen na vašem vkusu nebo fantazii vašeho architekta. Od osloveného výrobce si nechte také předložit pestrý vzorník nejrůznějších barevných odstínů.

Greenline - ekologická výroba

Za vynikající vlastnosti plastových oken vděčíme stabilizátorům, které jsou důležitou příměsí PVC při výrobě okenních profilů. Zatímco původní stabilizátory obsahovaly významný podíl olova, všichni výrobci oken sdružení v projektu idealniokna.cz. používají výhradně profily z bezolovnatých materiálů s certifikátem greenline. Tím přispívají ochraně životního prostředí.

Garantovaný proces výroby

Všichni výrobci sdružení do projektu idealniokna.cz vlastní výrobní licence, které jim po splnění přísných kriterií udělují renomovaní dodavatelé plastových profilů. Ti také pravidelnými kontrolami dohlíží nad dodržováním technologických postupů. Zákazníkům je tak garantována vysoká kvalita oken a jejich dlouhá životnost.

TOP kvalita vstupních materiálů

Na portálu idealniokna.cz najdete pouze ty výrobce, kteří produkují okna a dveře výhradně ze značkových komponentů. Jejich dodavateli jsou osvědčené firmy z Německa, Rakouska a České republiky. Je tedy vyloučena možnost, že investujete do oken, jejichž kvalita je zpochybněna komponenty nejistého původu.

Kompletní pokrytí ČR sítí prodejců

Výběrem dodavatele oken v blízkosti vaší stavby můžete výrazným způsobem redukovat režijní náklady na dopravu. Jako zákazník navíc jistě oceníte, že široká síť prodejců zaručuje dostatečné konkurenční prostředí, a tedy nejvýhodnější cenové nabídky. Zadejte si poptávku a přesvědčte se.

Copyright © 2012 profine GmbH. All rights reserved.